שירותי בר לאירועים

אחד מבין השירותים אשר יכול להפוך כל אירוע להרבה יותר מוצלח והרבה יותר מהנה הוא שירות בר לאירועים. כיום ישנן חברות רבות המציעות שירותי בר לאירועים במגוון רחב מאוד של צורות כך שהאורחים יוכלו ליהנות מהאירוע כמו שצריך, לשתות ללא הגבלה ולשחרר את המעצורים כך שייהנו מהאירוע בצורה הטובה ביותר וברמה הגבוהה ביותר, כך האירוע יהפוך לאירוע אשר אותו הם לא ישכחו למשך זמן רב.

בנוסף, ניתן למצוא שירותי בר אשר בהם מוצע בר אקטיבי – בר אשר מהווה אטרקציה מהנה ביותר בחתונה ומפעיל את האורחים בצורה הטובה ביותר. בר אקטיבי מעניק לאורחים חוויות רבות מאוד והופך את האירוע להרבה יותר ש/מח וכמובן, הופך את האירוע לאירוע הרבה יותר ייחודי שכן לא בכל אירוע ניתן לראות בר ייחודי שכזה אשר מפעיל את האורחים והופך את החוויה להרבה יותר שמחה והרבה יותר מיוחדת, חוויה אשר תעניק לאורחים שמחה רבה וכך הם לא ישכחו את האירוע הה למשך זמן רב, אם בכלל…

מגנטים ופירוטכניקה

במתחם האירועים שלנו תוכלו למצוא את כל הפתרונות כדי להפיק אירוע מושלם, כמובן שאטרקציות הן חלק בלתי נפרד לכך. כמו כן, חשוב להבין את ההבדלים הקטנים הקיימים בין החברות, הגורמים להבדל הגדול בין אירוע פשוט לאירוע מושלם. אנו מציעים מגוון אטרקציות, כמו מגנטים בהפקה מיידית. האטרקציה המבוקשת ביותר באירועים שתנציח את רגעי האושר. פיתוח המגנטים נעשה על ידי ציוד מתקדם ובאיכות הגבוהה ביותר! שיטת העבודה שלנו היא באמצעות מדפסות פוטו, נייר פוטו ולמנציה שנותנת את האחריות שהמגנט יודפס באיכות הגבוהה ביותר וגם יישאר כך לאורך זמן.

לכל אירוע מגיעים 2 אנשי צוות מקצועיים, צלם וגרפיקאי. כל אחד מהם מסתובב עם חולצה ייחודית המסמנת אותו כצלם המגנטים,זאת על מנת למנוע בלבול של הקהל בינו לבין צלם החתונה. הצוות שלנו מגיע ומצלם מקבלת הפנים ועד 00:30, במהלך האירוע מודפסים מגנטים באופן שוטף ואנו דואגים לכך שלוח המגנטים תמיד יהיה מלא. בסוף האירוע, החתן והכלה מקבלים מתנה מאיתנו מעטפה גדולה ובה 3 הגדלות של מגנטים בגודל A4, ו-8 הגדלות  בגודל 1/4 A4  וכמובן דיסק עם כל התמונות שצולמו במהלך כל הערב.  בנוסף, אנו מאפשרים לשדרג את גודל המגנטים לבקשת בעלי האירוע.